Poznaj nas!

MARGA TRAVEL to rodzinne przedsięwzięcie, które jest naszym sposobem na ciekawe i pełne wyzwań życie. To, co robimy i co oferujemy naszym gościom, to wynik naszego zaangażowania, doświadczenia w branży turystycznej i robienia tego, co lubimy.

Marga Travel to nie tylko miejsca noclegowe, ale przede wszystkim pobyt w klimatycznych miejscach, rodzinna atmosfera i sympatyczna obsługa, która służy radą i pomocą. Domowa, niekoniecznie regionalna kuchnia to nasz kolejny atut, jesteśmy otwarci na Państwa życzenia i preferencje kulinarne, przygotowujemy posiłki wegetariańskie, bezglutenowe, proteinowe, bezmleczne itp.

Grupom, wycieczkom szkolnym pomożemy w zorganizowaniu ciekawego programu, a dla chętnych oferujemy również zorganizowane formy wypoczynku w formie obozów i kolonii dla dzieci i młodzieży

Zapraszamy w nasze progi - spędź miło czas pod Tatrami!

Oferta

Jadzia to idealna propozycja zarówno dla gości indywidualnych, jak i grup zorganizowanych. Obiekt jest fantastycznie położony, w jednym z najpiękniejszych zakątków Zakopanego, jedyne 500 m od wejścia do Doliny Strążyskiej, gdzie zaczyna się Tatrzański Park Narodowy, oraz wiele najbardziej popularnych tras.Z okien i tarasów rozciąga się wspaniały widok na Giewont, który z powodu swojej bliskości sprawia ogromne wrażenie. Jednocześnie ulica Strążyska oddalona jest o jedyne 1,5 km od najpopularniejszego deptaka w Polsce – Krupówek.

Pokoje są wygodnie urządzone, przestronne, każdy posiada własną łazienkę, telewizor, dostęp do bezprzewodowego Internetu. Możemy pochwalić się miłą, domową atmosferą – zasługa naszej obsługi, która stara się jak może umilać pobyt, a w razie potrzeby służyć radą i pomocą. Dodatkowym atutem są też znakomite domowe posiłki, w tym bardzo chwalone przez gości śniadania, podawane w formie szwedzkiego stołu.

Na czas pobytu w naszym obiekcie otrzymają Państwo atrakcyjne rabaty na wiele atrakcji regionu.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.